برایان تریسی | Brian Tracy

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 16 مرداد 1398 در ساعت 15 : 2 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

    کمتر کسی وجود دارد که برایان تریسی را نشناسد.شاید شناخته شده ترین فرد موفق حداقل در ایران، به واسطه ی نشر ترجمه ی کتاب های او و چند سفر وی به ایران، برایان تریسی است.

    بریان تریسی در سال 1944 در کانادا به دنیا آمد.وی در دوران دبیرستان بدون دریافت مدرک دیپلم ترک تحصیل کرد و به سراغ کار رفت.برایان تریسی کار خود را با کارگری شروع کرد، او در هتل، کارواش، کارگاه نجاری، مزرعه و کشتی کارگری کرده و از این راه امرار معاش می نمود.

جرقه در زندگی

    برایان که از کارگری خسته و ناامید شده بود و به این نتیجه رسیده بود که در این کار آینده ای ندارد به سراغ فروشندگی و بازاریابی رفت.مدتی را به این کار مشغول بود اما روحیه ی جنگنده ی او، سبب شد به دنبال فروش بیشتر باشد. به همین سبب به سراغ فروشندگان موفق عرصه ی خود رفت و سخنان هر کدام را شنید و سر لوحه کسب و کار خود قرار داد.دیری نپایید که فروش برایان افزایش چشم گیری یافت و وی به عنوان فروشنده ی ارشد انتخاب شد.در سن 25 سالگی وی مدیر فروش بخشی با 95 کارمند شد.

    با پیمودن مسیر پیشرفت، به مدیریت ارشد شرکتی نایل شد که در حوزه ی ساخت و ساز فعالیت می نمود.کم کم تجارب برایان تریسی به حدی رسید که در سال 1984 خود توانست شرکتی تاسیس کند به نام " برایان تریسی اینترنشنال" که در زمینه ی خدمات مشاوره ای برای شرکت های مختلف سرمایه گذاری و ... فعالیت می نمود.

    تجارب موفق در فروشندگی و بازاریابی، سفرهایی که در زمان بی پولی به سبب کار در کشتی و در زمان ثروتمندی داشت و البته مطالعاتی که در زمینه ی موفقیت کرده بود او را به سمت نوشتن کتاب و برگزاری سمینار هایی برای به اشتراک گذاشتن آموزه های خود برد.وی با فراگیری چندین زبان دنیا مسیر پیشرفت را برای خود هموار تر از گذشته کرد و به صد ها  شرکت و موسسه مختلف در دنیا مشاوره می دهد.

کتاب ها و سمینار ها

    عموما موضوعات سمینار های برایان تریسی در مورد مدیریت فروش و امر رهبری در کسب وکار و استراتژي های موفقیت است.

    از جمله عناوین معروف کتاب های وی می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • قورباقه را قورت بده
  • تمرکز روی هدف
  • روانشناسی فروش
  • تمرین موفقیت در بازار کار
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :