رابرت کیوساکی | Robert Kiyosaki

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 12 تير 1398 در ساعت 13 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

رابرت کیوساکی ( robert kiyosaki ) متولد هشتم آوریل سال 1947 میلادی در هاوایی آمریکاست. او یک دو رگه آمریکایی، ژاپنی می باشد اما تابعیت اصلی اش آمریکایی است.

 آقای کیوساکی کارآفرینی بزرگ، سرمایه گذاری موفق و همچنین نویسنده آثار پرفروشی نظیر "پدر پولدار، پدر بی پول" ، "بازی گردش مالی" ، " اگر می خواهید پولدار شوید به مدرسه نروید" و بسیاری آثار دیگر می باشد که در کشورهای مختلف جهان مخاطبان زیادی دارد. ضمن اینکه بعلت فن بیان صریح و بسیار خوب، در سمینارهای آموزشی متعددی که در زمینه تجارت، سرمایه گذاری و کارآفرینی برگزار می گردد، سخنرانی می نماید.

 همانگونه که می دانید نویسندگان و سخنرانان زیادی در سطح جهان وجود داشته و دارند که به طرق گوناگونی اعم از دیداری، شنیداری، نوشتاری و ... تجربیات و آثار خود را به مخاطبینشان ارائه نموده اند اما آنچه که آقای رابرت کیوساکی را با دیگر همکاران خود متمایز نموده و به شهرت جهانی رسانده، نگرش جدید و ارائه تئوری های نوآورانه ، متحولانه و متضاد اقتصادی او با پیش ذهنیت های متعارف عامه مردم نسبت به پول و سرمایه گذاری است! به همین علت نیز این نظریات متفاوت و دست اول اقتصادی، بسیار کاربردی بوده و ارتباط فوق العاده ای با زندگی واقعی مردم جامعه دارد. و البته از این رهگذر، تاکنون جوایز زیادی را از آن خود کرده است.

 اعتقاد رابرت بر این است که دنیا به کارآفرینان بسیار بیشتری نیاز دارد تا ایجاد شغل بنمایند و مردم هم باید از لحاظ مالی آموزش ببینند و نقش فعالی در سرمایه گذاری برای آینده خود داشته باشند. چون پول به عنوان تنها عامل حفظ ارتباط افراد دنیا با یکدیگر است.

بر اساس همین تفکر و اعتقاد، آقای رابرت کیوساکی اقدام به تأسیس یک شرکت آموزشی نمود که به ده ها هزار دانشجو در هفت کشور جهان، در حال آموزش اصول تجارت و سرمایه گذاری است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :