شروع استارت آپ

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 18 آبان 1398 در ساعت 16 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

استارت آپ به شرکت های نو پا گفته می شود که در حال توسعه است. این شرکت ها اکثرا کوچک هستند و نیروی کمتری نسبت به شرکت های دیگر دارند. شرکت های استارت آپی خدمات و محصولاتی را ارائه می دهند که تا به حال مثال آن وجود نداشته و کاملا تازه است.

در شروع یک استارت آپ هزینه های آن بیشتر از درآمدش خواهد بود چرا که بیشتر تمرکز بر روی توسعه و تست این استارت آپ است. پس بهتر است برای هر استارت آپ یک سرمایه گذار انتخاب شود تا هزینه های به هدف رسیدن را قبول کند.

سخت ترین چیز در استارت آپ شروع آن است. این که از کجا شروع کنیم و چه کارهای انجام دهیم. ابتدا باید ایده های تازه و ناب را بررسی کنید و بهترین آنها را انتخاب کنید. بسیاری افراد در دنیا وجود دارند که فکر می کنند ایده هایی دارند که با آن جهان را تغییر می دهند، اما تا عملی نشدن این ایده ها مشخص نمی شود که این ایده ها نتیجه دارند یا نه.

راه های زیادی برای پیدا کردن ایده های متفاوت وجود دارد. برای مثال شما یک کاغذ در جیب خود داشته باشید و هر زمان به مشکلی بر می خورید آن را یادداشت کنید. و زمانی که فرصت پیدا کردید در مورد آن مشکل و راه حل آن مشکل ایده بدهید و آنها را نیز یادداشت کنید. توجه داشته باشید که مشکل شخصی نباشد بلکه مشکلی که اکثر مردم را در بر می گیرد انتخاب کنید.

شما می توانید یک مشکل ایجاد کنید. بسیاری از استارت آپ ها برای شروع سراغ مشکلاتی رفتند که افراد از وجود آنها خبر نداشتند و این خود یک ایده فوق العاده می باشد. مثال اینگونه استارت آپ ها می تواند مایکروسافت، اپل، فیسبوک و تسلا باشد. وجه اشتراک همه این شرکت ها در یک چیز است  و آن ایده  و ایجاد محصولی است که قبل از آن نیازی از اطرف افراد احساس نمی شد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :