آشنایی با جان د مارتینی (John Fredrick Demartini)

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 8 دی 1397 در ساعت 13 : 56 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

جان دمارتینی پژوهشگر، نویسنده، مدرس و سخنران، متولد نوامبر سال 1954میلادی در تگزاس آمریکاست. فعالیت او در زمینه موفقیت های زندگی انسان است.
دمارتینی در سن نوجوانی به فردی بی مصرف شناخته می شد و در 13 سالگی از مدرسه اخراج شد! معلمش اعتقاد داشت او یک عقب مانده ذهنی است که هیچگاه نخواهد توانست چیزی بنویسد و بخواند و به همین علت او را در حضور پدر و مادر و تعدادی از همکلاسی هایش از مدرسه اخراج کرد.
خود دکتر مارتینی در مصاحبه ای می گوید پس از اخراج از مدرسه، حدود 4 سال بدون هیچ هدف و امیدی به آینده، روزهای خود را به پرسه زنی در خیابان ها سپری می نمود تا اینکه در سن 17 سالگی با یک روانشناس 92ساله روبرو می گردد و زندگی اش به کلی متحول می شود. این دیدار و گفتگو تنها یک ساعت طول می کشد اما همین یک ساعت باعث می گردد چشم انداز آینده و ارزش هر انسانی بر روی زمین به او یادآور گردد.
او درک می کند که می توند بر مشکلاتش غلبه نماید لذا به کلاس های پیشرفته آموزشی جهت خواندن و نوشتن رفته و بعد از چند ماه با قدرت اراده، به مشکل خود غلبه می کند. از آن پس یکی پس از دیگری راه های موفقیت را طی نموده و در نهایت موفق به اخذ مدرک دکتری می شود.
با توجه به علاقه وافری که به نوشتن داشت، شروع به نویسندگی می نماید که حاصل آن 42 جلد کتاب و بیش از 100 سی دی آموزشی می باشد که تاکنون به 20 زبان مختلف ترجمه و در میلیون ها نسخه به فروش رسیده است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :