بازی کش فلو (بازی گردش مالی) | رابرت کیوسکی

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| یکشنبه 2 تير 1398 در ساعت 12 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آقای رابرت کیوساکی نویسنده، کارآفرینی بزرگ و سرمایه گذاری موفق است که در هشتم آوریل سال 1947 میلادی در هاوایی متولد شد. او یک دو رگه آمریکایی، ژاپنی می باشد اما تابعیت اصلی اش آمریکایی است.

رابرت کیوساکی در سال 1969 مدرک کارشناسی خود را دریافت و بعد از آن وارد نیروی دریایی ارتش آمریکا شد. او سابقه شرکت در جنگ ویتنام به عنوان خلبان هلی کوپتر را نیز در کارنامه خود دارد.

پس از بازگشت از ویتنام، فعالیت های تجاری و مالی اش را آغاز نمود و در کنار فعالیت های اقتصادی، به جهت کسب مهارت های لازم در زمینه مدیریت، در دانشگاه هاوایی ثبت نام نمود و همزمان در سمینارهای انگیزشی هم شرکت فعالی داشت تا بتواند زندگی اش را به گونه ای متحول سازد.

کیوساکی طی سال های 1977 تا 1980 دو شرکت راه اندازی نمود که البته هر دو با ورشکستگی روبرو گردیدند.

رابرت کیوساکی دارای آثار متعددی در زمینه تجارت و سرمایه گذاری می باشد اما آنچه که او را به شهرت جهانی رسانده، نگرش جدید، متحولانه و متضاد او با پیش ذهنیت های متعارف عامه مردم نسبت به پول و سرمایه گذاری است! به همین علت نیز تاکنون جوایز زیادی را از آن خود نموده است.

از جمله آثار برجسته و پرفروش وی می توان به دو کتاب "پدر پولدار، پدر بی پول" و "بازی گردش مالی یا بازی کش فلو" اشاره نمود که با استقبال بی نظیری در جهان مواجه شد.

آقای کیوساکی به شدت معتقد است آنچه باعث می شود اغلب مردم در تنگناهای مالی به سر ببرند این است که سال های زیادی از عمرشان را در مدارس به سر می برند ولی در ارتباط با پول هیچ چیزی یاد نمی گیرند. لذا فقط یاد می گیرند برای پول کار کنند و هیچ گاه یاد نمی گیرند چه کنند تا پول برایشان کار کند!

جالب است بدانید آقای کیوساکی با دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی ایالات متحده امریکا در نوشتن دو عنوان کتاب همکاری نموده است. عنوان یکی از این کتاب ها "چرا می خواهیم شما هم ثروتمند شوید" می باشد.

رایگان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :