دانلود ویدیو تمرینات ورزشی و بدنسازی | مقدمات | قسمت اول

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| ﺳﻪشنبه 17 ارديبهشت 1398 در ساعت 13 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

از رشته های بسیار محبوب و جذاب امروزه می توان به بدنسازی و تناسب اندام اشاره نمود که زنان و مردان تلاش می کنند تا با برنامه های روزانه و تمرینات ورزشی به بدنی ورزیده و خوش فرم دست پیدا کنند. زیبایی و خوش اندامی نتیجه تمرینات مداوم و تلاش و پشتکار فردیست. اگر تمرینات خود را با کمک و زیرنظر مربی حرفه ای انجام دهید، هم اشتباهات شما کمتر خواهد شد، هم بهتر به نتیجه خودتان خواهید رسید. گاهی اوقات نتیجه تمرینات اشتباه و حرکت های نادرست می تواند عوارض نابهنجاری برای بدن شما داشته باشد و یا نتیجه مفیدی برای شما نداشته باشد.

بهتر است برنامه ای واضح برای تمرینات و ورزش خود داشته باشید و البته نسبت به هدف های کوتاه مدت و بلند مدت، انتظار متعادلی داشته باشید. این را درنظر داشته باشید که بدنسازی تنها برای افزایش حجم و سایز عضله کارایی ندارد. دیگر رشته های ورزشی همانند فوتبال، دومیدانی، شنا و ... از برنامه و تکنیک های بدنسازی استفاده می کنند ولی از لحاظ عضله ای حجیم نیستند و این به دلیل این است که برنامه ورزشی آن ها مناسب نیاز آن هاست و به قدرت فرد کمک میکند.

ورزش و بدنسازی محدودیت سنی ندارد و تمام افراد می توانند طبق یک برنامه مناسب از آن استفاده کنند و با تقویت ماهیچه ها بدن سالم و سرحالی در سنین بالاتر خواهند داشت. امروزه به تناسب اندام اهمیت بسیار زیادی داده می شود و برای افزایش حجم عضله و چربی سوزی به کمک بدنسازی نیاز داریم.

بدنسازی برای بانوان بیشتر جنبه ی تناسب اندام دارد و نسبت به حجم عضلانی محبوبیت بیشتری دارد. در مسابقات پرورش اندام مربوط به بانوان زیبایی و خوش فرمی بدن تاثیر زیادی در نتیجه دارد.

در آخر نیاز هست که بدانید برای ورزش و خوش فرمی اندام باید تغذیه، استراحت و تمرین کافی داشته باشید و هرکدام از این سه مورد باید به اندازه باشد و کمبود یا بیشتر از متعادل بودن، جواب عکس می دهد.

رایگان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :