دانلود ویدیو تمرینات ورزشی و بدنسازی | حرکات سبک | قسمت چهارم

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| یکشنبه 10 شهریور 1398 در ساعت 15 : 42 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در این بخش از تمرینات بدنسازی و فیتنس، تمرینات سبک پا را تمرین می کنیم. برای دانلود این ویدیوی آموزشی ابتدا وارد سایت شوید و سپس بصورت کاملا رایگان و مستقیم از کلیپ استفاده نمایید.

شروع ورزش صبحگاهی را با پیاده روی شروع نمایید. پیاده روی صبحگاهی فواید زیادی برای سلامتی دارد و فشار خون را بالا نمی برد.
در مرحله بعد حرکات کششی را انجام دهید که برای ماهیچه سازی بسیار مفید است و از ابتلا به آرتروز جلوگیری می کند.
در مرحله بعد پرش های پروانه را انجام دهید. در این مرحله بعلت فعالیت زیاد، بدن شروع به تعریق نموده و ضربان قلب افزایش می یابد. در مرحله آخر هم مجددا تمرینات سبکتری انجام دهید تا بدن کم کم به حالت اولیه بازگردد.
در ورزش صبحگاهی تناوب تمرینات حداقل ۵ روز در هفته و مدت اجرای تمرینات حداقل ۱۰ دقیقه ضروری است و چنانچه این تناوب و نظم رعایت گردد، اثرات مثبتی بر تراکم بافت استخوانی، تقویت عضلات گردن و اندام ها، تناسب اندام، افزایش اعتماد به نفس، افزایش قدرت مغز، افزایش خلاقیت، ایجاد انگیزه بر خود و دیگران، ایجاد آرامش جسمی و روحی، جلوگیری از بروز آلزایمر و ناراحتی های قلبی، عروقی، تقویت سیستم دفاعی بدن، جلوگیری از بروز مرگ نابهنگام، تقویت استخوان ها، مفصل ها و ماهیچه ها، افزایش آستانه تحمل اضطراب، افسردگی و فشارهای عصبی و پیدایش دید مثبت تر به زندگی می گردد.

قیمت : 1,200 تومان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :