دانلود ویدیو تمرینات ورزشی و بدنسازی | حرکات سبک | قسمت دوم

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| یکشنبه 10 شهریور 1398 در ساعت 15 : 42 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در ادامه این مطلب می توانید قسمت دوم از آموزش بدنسازی و ورزش را دانلود کنید. در این کلیپ حرکات ورزشی و بدنسازی مربوط به پشت و سرشانه هارا یاد می گیرید. این حرکات مقدماتی و از لحاظ تمرینی سبک هستند.

بدون تردید ورزش فواید بسیاری برای سلامتی دارد. فوایدی نظیر بالابردن سطح آمادگی جسمانی، افزایش روحیه، افزایش کارآیی مغز، شادی و نشاط و ... اما ورزش صبحگاهی فوایدی دو چندان دارد که در این مطلب به برخی از آنها اشاره می گردد:
۱- ورزش صبحگاهی نظم و ترتیب را بیشتر می کند. وقتی خود را مجبور می کنید اول صبح خصوصاً در ماه های سرد سال از رختخواب بیرون بیایید، این بیرون آمدن از رختخواب، انضباط فردی را افزایش داده و همواره می توان آن را در بخش های دیگر زندگی نیز به کار برد.
۲- ورزش صبحگاهی در به وجود آوردن سبک زندگی سالم بسیار موثر است. هنگامی که قرار است صبح زود برای ورزش کردن از خواب بیدار شوید، بالطبع باید شب نیز زودتر به رختخواب بروید. به همین دلیل، خوردن میان وعده های ناسالم و خوراکی های مختلف عصرگاهی هم کمتر شده، لذا در بوجود آوردن سبک سالمی از زندگی کمک کننده است.
۳- تحقیقی درباره فواید و مضرات ورزش های صبحگاهی نشان داده که ورزش قبل از صبحانه، در پیشگیری از ابتلا به دیابت نوع دوم موثر می باشد. زیرا حساسیت به انسولین بیشتر شده و آستانه تحمل گلوکز را بیشتر می کند.
البته چنانچه هنگام ورزش در حالت ناشتا دچار سرگیجه می شوید، کافی است قبل از اقدام به ورزش کردن، یک خوراکی کم کالری مانند یک عدد موز یا انواع غلات را استفاده کنید.
۴- ورزش صبحگاهی سبب انرژی مضاعف بدن می گردد. بدین صورت که ورزش صبحگاهی باعث آزاد شدن آندروفین شده و با ایجاد یک حس خوب، انرژی بیشتری برای رفتن به سرکار و شروع فعالیت های روزانه کسب می گردد.
۵- ورزش صبحگاهی باعث سوزاندن بیشتر چربی بدن می گردد. افرادی که ناشتا ورزش می کنند ۲۰درصد از آنهایی که بعد از صبحانه ورزش می نمایند چربی می سوزانند و وزن بیشتری هم کم می کنند.

 

قیمت : 1,000 تومان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :