دانلود ویدیو تمرین بدنسازی | قسمت هشتم

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| چهارشنبه 8 آبان 1398 در ساعت 13 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ورزش یکی از راه های داشتن تناسب اندام و سلامت بدن می باشد اما باید این را بدانید که با یک هفته یا یک ماه ورزش کردن به تناسب اندام دست پیدا نخواهید کرد بلکه تناسب اندام نیاز به ورزش مستمر دارد تا نتیجه اساسی حاصل شود.

اولین دلیل ورزش کردن برای هر فردی در ابتدا داشتن سلامت جسمانی می باشد. ورزش به تقویت قلب و تقویت عضلات کمک کرده و مقاومت بدن را بالا می برد.

اگر می خواهید تناسب اندام را از طریق ورزش کردن به دست بیاورید به شما توصیه می کنیم که در کنار ورزش کردن حتما رژیم غذایی سالم را فراموش نکنید. ورزش و رژیم غذایی هر دو مکمل یکدیگر هستند و برای رسیدن به هدف شما می توانند بسیار کارآمد باشند.

برای کم کردن چربی های دور باسن و ران  می توانید از با استفاده از تمرین اسکات شروع کنید.اسکات باعث افزایش قدرت میان تنه و انعطاف پذیری بدن شما می شود.هنگام انجام تمرین اسکات توجه داشته باشید که بالا تنه را صاف نگاه دارید و به جلو نگاه کنید.لازم است که پاها را به عرض شانه بز کنید و وزن کل بدن را بین دو پا تقسیم کنید.

پیاده روی عضلات پا را ورزیده می کند. پیاده روی روی عضلات کمر به پایین کار می کند و یک ورزش هوازی به حساب می آید. بهترین وع پیاده روی این است که در هر ست 30 دقیقه پیاده روی کنید. تا بتوانید 150 کالری در هر 30 دقیقه بسوزانید.

زومبا ورزشی هوازی است که به انعطاف پذیری بدن  تناسب اندام بسیار کمک می کند. زومبا تقریبا در هر ‌دقیقه ۹.۵ کالری می سوزاند. و باعث بهبود فشار خون می شود.

شنای سوئدی باعث تقویت عضلات بالا تنه می شود و به تناسب اندام کمک می کند. برای قدرتمند شدن سینه ها و شانه ها می توانید از شنای سوئدی استفاده کنید.

در ادامه می توانید قسمت هشتم از سری دانلود ویدیو تمرین بدنسازی را کلیک کنید.

رایگان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :