گنج های درون (بخش 3) | جان دمارتینی

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| ﺳﻪشنبه 4 تير 1398 در ساعت 11 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

جان دمارتینی پژوهشگر، نویسنده، مدرس و سخنران، متولد نوامبر سال 1954میلادی در تگزاس آمریکاست که در دوران مدرسه به خاطر ناتوانی در یادگیری دروس و مشکلات خواندن و نوشتن، معلمان از او ناامید شده و به همین علت در سن 14 سالگی ترک تحصیل نمود.
در دوران نوجوانی کسی به او بها نمی داد و در محل زندگی خود، به عنوان فردی بی مصرف شناخته می شد.

اما بعدها آثار بسیار تاثیر گذاری از وی در زمینه موفقیت های زندگی انسان منتشر شد که به چندین زبان ترجمه و در کشورهای زیادی به فروش رسید.

یکی از آثار وی گنج های درون هست و دیگر آثار دکتر دی مارتینی، کتاب " از استرس تا موفقیت در31 روز " است که وی در این اثر راه ها و روش های رسیدن به آرامش و احساس موفقیت در زندگی را به سادگی بیان نموده است.

آقای مارتینی معتقد است استرس موضوعی بسیار مهم است که متاسفانه امروزه تعداد زیادی از مردم، خواسته یا ناخواسته دچار آن هستند و از آنجا که تاثیر بسیار گسترده ای بر تمامی ابعاد زندگی ما نظیر رابطه با اعضای خانواده، روابط بین همسایگان، همکاران، افراد جامعه و همچنین شرایط مالی، شغلی، ذهنی، معنوی، جسمانی و ... گذاشته، لذا بایستی بیاموزیم که آن را مهار و به نحو مطلوب مدیریت نماییم چرا که استرس مانعی بزرگ بر سر راه شکوفایی استعدادهای منحصر به فرد ما و همینطور استفاده از ظرفیت های ذهنی و فکری مان می شود و باعث می گردد احساس آرامش و موفقیت در وجود ما شکل نگرفته و در نتیجه دچار استرس بیشتری گردیم.

اولین گام در این زمینه، احساس موفقیت نمودن در زندگی و دستیابی به آرامش است.
با رعایت نکاتی که در این کتاب و تحت عنوان " راز " به آنها اشاره گردیده، گام هایی راحت و بسیار ساده آموزش داده شده تا به آرامش و احساس موفقیت در زندگی دست یابیم.

رایگان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :