کتاب صوتی اثر سپاسگزاری (قدرت درون - قسمت 1) - جان د مارتینی

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| ﺳﻪشنبه 17 ارديبهشت 1398 در ساعت 13 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

جان دمارتینی پژوهشگر، نویسنده، مدرس و سخنران، متولد نوامبر سال 1954میلادی در تگزاس آمریکاست. فعالیت او در زمینه موفقیت های زندگی انسان است.
دمارتینی در سن نوجوانی به فردی بی مصرف شناخته می شد و در 13 سالگی از مدرسه اخراج شد! معلمش اعتقاد داشت او یک عقب مانده ذهنی است که هیچگاه نخواهد توانست چیزی بنویسد و بخواند و به همین علت او را در حضور پدر و مادر و تعدادی از همکلاسی هایش از مدرسه اخراج کرد. خود دکتر مارتینی در مصاحبه ای می گوید پس از اخراج از مدرسه، حدود 4 سال بدون هیچ هدف و امیدی به آینده، روزهای خود را به پرسه زنی در خیابان ها سپری می نمود.
برای همه چیزهایی که احساس خوبی به شما می دهند، سپاسگزار باشید.خیلی از افراد ممکن است جهات مختلف زندگی خود را سر و سامان داده باشند اما به علت سپاسگزار نبودن، فقیر به نظر می رسند.
دکتر جان دمارتینی یک انسان دینی است. او می گوید لحظه ای در زندگی اش نیست که به خالق این جهان هستی فکر نکند. هر روز صبح از خداوند بابت روز زیبا، بدنی سالم، خانواده ای مهربان و فکری قدرتمند از خدا سپاسگزاری می نماید و همین عشق و علاقه اش به خداوند و تلاش در جهت معنوی بودن، مهمترین علت موفقیتش بوده است.
از نظر دکتر دمارتینی، قانون شکرگزاری این است که هر چه بیشتر شکرگزار و سپاسگزار باشیم، نعمت های زیادی برای شکرگزار بودن خواهیم داشت. از طرفی، ثروت را عاقلانه مدیریت می کنیم و ثروت بیشتری برای مدیریت خواهیم داشت.
به عقیده او، هر آنچه که بیاندیشیم و سپاسگزار باشیم، همان را موجب خواهیم شد. وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و می بینیم که سالم و زنده ایم سپاسگزار خداوند باشیم. هنگامی که کف پایمان زمین را لمس می کند، سپاسگزاری کنیم و همین شکرگزاری و سپاسگزاری ها موجب جذب چیزهای خوب دیگری می گردند.

رایگان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :