قدرت بیداری - جک کنفیلد

8 / 10
از 17 کاربر
بازگشت به لیست مطالب دانلود| ﺳﻪشنبه 27 آذر 1397 در ساعت 14 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انگیزه دهنده و نویسنده برجسته آمریکایی، جک کنفیلد متولد 19 آگوست 1944 میلادی در تگزاس است که در سال 1962 از دبیرستان نظامی لینزلی ویرجینیا فارغ التحصیل و در سال 1966 در رشته تاریخ چینی از دانشگاه هاروارد موفق به اخذ لیسانس شد. همچنین در سال 1973 در دانشگاه ماساچوست، تحصیلات تکمیلی را به پایان رساند.
از سرگرمی های او می توان به سفر، تنیس، بیلیارد، اسکی، دویدن، نوازندگی گیتار و مطالعه اشاره نمود.
کنفیلد در سال 1990 ایده‌ی مجموعه سوپ مرغ برای روح را با نویسنده ای به نام مارک ویکتور هانسن در میان گذاشت و پس از سه سال، آنها 68 قصه برای مجموعه سوپ مرغ برای روح گردآوری نمودند. این مجموعه کتاب ها قصه های آموزنده ای را شامل می شود که قدرت دوست داشتن و بخشش بشریت را اثبات می کنند و اقشار مختلف جامعه مانند معلم، پرستار سرباز، باغبان و ... با هرگونه عقیده و مذهب را در بر می گیرد.
او بعدها در سال 1997 مجموعه سوپ مرغ برای روح نوجوانان را منتشر کرد که شامل قصه های مختلفی درباره مشکلات خانوادگی نوجوانان بود و با استقبال فراوان این قشر مواجه شد لذا با عناوین مختلفی در چند سری دیگر هم منتشر گردید.
بیشترین شهرت جک کنفیلد مربوط به همین مجموعه سوپ مرغ است که 200 عنوان آن در تیراژ 112 میلیون نسخه به بیش از 40 زبان دنیا ترجمه گردیده است.
او می گوید آنچه به ما برای ادامه کار نوشتن این مجموعه انگیزه می دهد، هزاران نامه ای است که روزانه دریافت می کنم و این نشان دهنده تاثیر قدرتمند این کتاب ها بر روی زندگی افراد از جمله معلمان، والدین، دانش آموزان، زندانیان، بازماندگان سرطانی و خیلی های دیگر می باشد.
از بین آثار پرفروش وی می توان به قدرت تمرکز، فاکتور علاالدین، چگونه هر چیزی را که در زندگی می خواهیم بدست آوریم، شهامت برنده شدن، اصول موفقیت (2005) ، اصول موفقیت برای نوجوانان (2008) اشاره نمود.

رایگان
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :